Генеральне консульство України в Кракові

, Київ 08:32

Щодо зустрічі з делегацією представників органів місцевого самоврядування Харківської області

09 червня 2016, 10:04

Щодо зустрічі з делегацією представників органів місцевого самоврядування Харківської області

6 червня ц.р. в ГКУ в Кракові Генеральний консул О.С.Мандюк провів зустріч з делегацією представників органів місцевого самоврядування Харківської області в складі 15 осіб, які приїхали на запрошення польської сторони в рамках реалізації програми «Ефективне самоврядування. Досвід Польщі в Україну» та перебувають в Малопольському воєводстві з 4 по 11 червня ц.р.

Вищевказана програма реалізується Харківським регіональним Офісом з підтримки реформи місцевого самоврядування, громадською організацією «Польсько-українська аграрна асоціація» за підтримки Харківської обласної державної адміністрації та Генерального консульства Республіки Польща у м.Харкові. Метою проекту є активізація процесів об’єднання територіальних громад в рамках реалізації реформи місцевого самоврядування та децентралізації повноважень органів виконавчої влади.

Відповідно до програми візиту представники українських органів місцевого самоврядування ознайомлюються з досвідом роботи органів місцевого самоврядування РП, практикою організації діяльності у сфері регіонального розвитку, розвитку сільських територій та розв’язання місцевих соціально-економічних проблем шляхом залучення ресурсів ЄС.

Останні новини

Святковий концерт з нагоди відзначення Акта Злуки | 26 січня, 14:54

Святковий концерт з нагоди відзначення Акта Злуки

Відзначення Дня Соборності України в місті Кракові | 26 січня, 11:45

Відзначення Дня Соборності України в місті Кракові

Різдвяна Кутя у Катовицях | 25 січня, 10:31

Різдвяна Кутя у Катовицях 

Різдвяний Вертеп українців у Кракові | 16 січня, 18:16

16 січня цього року Генеральне консульство України у Кракові мало за честь приймати Різдвяний Вертеп української громади. Генеральний консул О.Мандюк привітав учасників церковного хору, що діє при греко-католицькій церкві «Воздвижения Чесного Хреста та разом з співробітниками консульської установи заспівали українські колядки.        

Увага! 21 грудня 2017 року ГКУ в Кракові не прийматиме документів на паспорти і візи! | 20 грудня 2017, 16:37

Увага! 21 грудня 2017 року ГКУ в Кракові не прийматиме документів на паспорти і візи!