Генеральне консульство України в Кракові

, Київ 16:21

Щодо зустрічі з делегацією представників органів місцевого самоврядування Харківської області

09 червня 2016, 10:04

Щодо зустрічі з делегацією представників органів місцевого самоврядування Харківської області

6 червня ц.р. в ГКУ в Кракові Генеральний консул О.С.Мандюк провів зустріч з делегацією представників органів місцевого самоврядування Харківської області в складі 15 осіб, які приїхали на запрошення польської сторони в рамках реалізації програми «Ефективне самоврядування. Досвід Польщі в Україну» та перебувають в Малопольському воєводстві з 4 по 11 червня ц.р.

Вищевказана програма реалізується Харківським регіональним Офісом з підтримки реформи місцевого самоврядування, громадською організацією «Польсько-українська аграрна асоціація» за підтримки Харківської обласної державної адміністрації та Генерального консульства Республіки Польща у м.Харкові. Метою проекту є активізація процесів об’єднання територіальних громад в рамках реалізації реформи місцевого самоврядування та децентралізації повноважень органів виконавчої влади.

Відповідно до програми візиту представники українських органів місцевого самоврядування ознайомлюються з досвідом роботи органів місцевого самоврядування РП, практикою організації діяльності у сфері регіонального розвитку, розвитку сільських територій та розв’язання місцевих соціально-економічних проблем шляхом залучення ресурсів ЄС.

Останні новини

Відзначення 60-ої річниці IV загальноосвітнього ліцею в м. Легніца | 18 жовтня, 16:27

Відзначення 60-ої річниці IV загальноосвітнього ліцею в м. Легніца

Зустріч віце-консула України в Кракові М.Я.Музичка з українськими студентами вищої школи бізнесу в м. Домброва-Гурніча | 11 жовтня, 15:51

Зустріч віце-консула України в Кракові М.Я.Музичка з українськими студентами вищої школи бізнесу в м. Домброва-Гурніча

Зустріч Генерального консула Олега Мандюка з українськими студентами університету Яна Кохановскєго у м. Кєльци | 10 жовтня, 16:47

Зустріч Генерального консула Олега Мандюка з українськими студентами університету Яна Кохановскєго у м. Кєльци

Увага! Неприйомний день. | 09 жовтня, 15:37

Увага! Неприйомний день.

Зустріч з українськими школярами з м. Городок | 09 жовтня, 09:36

Зустріч з українськими школярами з м. Городок