Генеральне консульство України в Кракові

, Київ 11:19

Поїздка Консульського корпусу Кракова до Львова

25 травня 2017, 00:34

Поїздка Консульського корпусу Кракова до Львова

За ініціативи та організації Генерального консула Олега Мандюка
19-21 травня ц.р. до міста Львів відбулася поїздка консульського корпусу акредитованого у м. Краків.

У заході взяли участь Генеральний Консул Угорщини в Кракові А.Кормеді, Генеральний Консул Німеччини в Кракові М.Гросс, Генеральний Консул Словацької Республіки в Кракові І.Скорупа, Почесний-Генеральний консул Генерального Консульства Австрії у Кракові А.Томбінський, Почесний консул Республіки Мальта в Кракові А.Камінська та Ректор Краківського економічного університету А. Хохув.

Основною метою заходу була промоція Української історії та культури Європейським партнерам, ознайомлення з проведеними реформами, що відбуваються у державі, зокрема, децентралізації влади та надання більших повноважень органам місцевого самоврядування, залученням іноземних інвестицій у регіон, розвитку малого та середнього бізнесу у Львівській області та загальною позитивною безпековою ситуацією.

Захід було розпочато протокольною вечерею, на якій гостей вітали перший заступник голови Львівської ОДА Р.Замлинський, Генеральний консул в Кракові О.Мандюк та Генеральний консул РП у Львові Р.Вольскі.

Під час візиту до Львова члени іноземної делегації
мали нагоду відвідати концерт українського музичного гурту «Пікардійська Терція» (відомого також у Європі), Львівський національний академічний театр опери та балету (опера «Ріголетто»), Архикатедральний Собор Святого Юра та палац Потоцьких у м. Львів. У ході проведення екскурсії найдавнішою частиною старого міста занесеної до списку Світової спадщини ЮНЕСКО, членам делегації було представлено пам’ятки архітектури, що становлять спільний здобуток української, австро-угорської та польської архітектури.