Генеральне консульство України в Кракові

, Київ 08:30

Поїздка Консульського корпусу Кракова до Львова

25 травня 2017, 00:34

Поїздка Консульського корпусу Кракова до Львова

За ініціативи та організації Генерального консула Олега Мандюка
19-21 травня ц.р. до міста Львів відбулася поїздка консульського корпусу акредитованого у м. Краків.

У заході взяли участь Генеральний Консул Угорщини в Кракові А.Кормеді, Генеральний Консул Німеччини в Кракові М.Гросс, Генеральний Консул Словацької Республіки в Кракові І.Скорупа, Почесний-Генеральний консул Генерального Консульства Австрії у Кракові А.Томбінський, Почесний консул Республіки Мальта в Кракові А.Камінська та Ректор Краківського економічного університету А. Хохув.

Основною метою заходу була промоція Української історії та культури Європейським партнерам, ознайомлення з проведеними реформами, що відбуваються у державі, зокрема, децентралізації влади та надання більших повноважень органам місцевого самоврядування, залученням іноземних інвестицій у регіон, розвитку малого та середнього бізнесу у Львівській області та загальною позитивною безпековою ситуацією.

Захід було розпочато протокольною вечерею, на якій гостей вітали перший заступник голови Львівської ОДА Р.Замлинський, Генеральний консул в Кракові О.Мандюк та Генеральний консул РП у Львові Р.Вольскі.

Під час візиту до Львова члени іноземної делегації
мали нагоду відвідати концерт українського музичного гурту «Пікардійська Терція» (відомого також у Європі), Львівський національний академічний театр опери та балету (опера «Ріголетто»), Архикатедральний Собор Святого Юра та палац Потоцьких у м. Львів. У ході проведення екскурсії найдавнішою частиною старого міста занесеної до списку Світової спадщини ЮНЕСКО, членам делегації було представлено пам’ятки архітектури, що становлять спільний здобуток української, австро-угорської та польської архітектури.   

 

Останні новини

Святковий концерт з нагоди відзначення Акта Злуки | 26 січня, 14:54

Святковий концерт з нагоди відзначення Акта Злуки

Відзначення Дня Соборності України в місті Кракові | 26 січня, 11:45

Відзначення Дня Соборності України в місті Кракові

Різдвяна Кутя у Катовицях | 25 січня, 10:31

Різдвяна Кутя у Катовицях 

Різдвяний Вертеп українців у Кракові | 16 січня, 18:16

16 січня цього року Генеральне консульство України у Кракові мало за честь приймати Різдвяний Вертеп української громади. Генеральний консул О.Мандюк привітав учасників церковного хору, що діє при греко-католицькій церкві «Воздвижения Чесного Хреста та разом з співробітниками консульської установи заспівали українські колядки.        

Увага! 21 грудня 2017 року ГКУ в Кракові не прийматиме документів на паспорти і візи! | 20 грудня 2017, 16:37

Увага! 21 грудня 2017 року ГКУ в Кракові не прийматиме документів на паспорти і візи!