Генеральне консульство України в Кракові

, Київ 01:39

Безвізовий політ

14 червня 2017, 17:35

Безвізовий політ

З метою відзначення першого дня введення в дію безвізового режиму для громадян України з державами членами Шенгенської угоди 12 червня ц.р. відбувся візит українських пілотів аматорів до м. Затор (Малопольське воєводство, РП).

Пілоти прилетіли приватними двомісними літаками з Києва, Тернополя, Львова та Рівного. Захід було організовано за ініціативи головного конструктора з виробництва над легких літаків української фірми «Аеропракт» - Юрія Яковлева, представництво якої існує на території Польщі. 

Учасників заходу, а також запрошених гостей привітав Генеральний консул України в Кракові Олег Мандюк. У свої промові О.Мандюк зазначив, що літаки українського виробництва, які прилетіли сьогодні до Польщі, влучно символізують початок вільного пересування громадян України по території об’єднаної Європи.

Під час свого перебування українська делегація мала можливість відвідати м. Краків, приміщення ГКУ в Кракові та обговорити питання розвитку подальшої співпраці з польськими та європейськими фірмами, охочими купувати літаки українського виробництва. 

Останні новини

Святковий концерт з нагоди відзначення Акта Злуки | 26 січня, 14:54

Святковий концерт з нагоди відзначення Акта Злуки

Відзначення Дня Соборності України в місті Кракові | 26 січня, 11:45

Відзначення Дня Соборності України в місті Кракові

Різдвяна Кутя у Катовицях | 25 січня, 10:31

Різдвяна Кутя у Катовицях 

Різдвяний Вертеп українців у Кракові | 16 січня, 18:16

16 січня цього року Генеральне консульство України у Кракові мало за честь приймати Різдвяний Вертеп української громади. Генеральний консул О.Мандюк привітав учасників церковного хору, що діє при греко-католицькій церкві «Воздвижения Чесного Хреста та разом з співробітниками консульської установи заспівали українські колядки.        

Увага! 21 грудня 2017 року ГКУ в Кракові не прийматиме документів на паспорти і візи! | 20 грудня 2017, 16:37

Увага! 21 грудня 2017 року ГКУ в Кракові не прийматиме документів на паспорти і візи!