Генеральне консульство України в Кракові

, Київ 20:07

Безвізовий політ

14 червня 2017, 17:35

Безвізовий політ

З метою відзначення першого дня введення в дію безвізового режиму для громадян України з державами членами Шенгенської угоди 12 червня ц.р. відбувся візит українських пілотів аматорів до м. Затор (Малопольське воєводство, РП).

Пілоти прилетіли приватними двомісними літаками з Києва, Тернополя, Львова та Рівного. Захід було організовано за ініціативи головного конструктора з виробництва над легких літаків української фірми «Аеропракт» - Юрія Яковлева, представництво якої існує на території Польщі. 

Учасників заходу, а також запрошених гостей привітав Генеральний консул України в Кракові Олег Мандюк. У свої промові О.Мандюк зазначив, що літаки українського виробництва, які прилетіли сьогодні до Польщі, влучно символізують початок вільного пересування громадян України по території об’єднаної Європи.

Під час свого перебування українська делегація мала можливість відвідати м. Краків, приміщення ГКУ в Кракові та обговорити питання розвитку подальшої співпраці з польськими та європейськими фірмами, охочими купувати літаки українського виробництва.