Генеральне консульство України в Кракові

, Київ 07:44

Безвізовий політ

14 червня, 17:35

Безвізовий політ

З метою відзначення першого дня введення в дію безвізового режиму для громадян України з державами членами Шенгенської угоди 12 червня ц.р. відбувся візит українських пілотів аматорів до м. Затор (Малопольське воєводство, РП).

Пілоти прилетіли приватними двомісними літаками з Києва, Тернополя, Львова та Рівного. Захід було організовано за ініціативи головного конструктора з виробництва над легких літаків української фірми «Аеропракт» - Юрія Яковлева, представництво якої існує на території Польщі. 

Учасників заходу, а також запрошених гостей привітав Генеральний консул України в Кракові Олег Мандюк. У свої промові О.Мандюк зазначив, що літаки українського виробництва, які прилетіли сьогодні до Польщі, влучно символізують початок вільного пересування громадян України по території об’єднаної Європи.

Під час свого перебування українська делегація мала можливість відвідати м. Краків, приміщення ГКУ в Кракові та обговорити питання розвитку подальшої співпраці з польськими та європейськими фірмами, охочими купувати літаки українського виробництва. 

Останні новини

Генеральне консульство України в Кракові урочисто відзначило День кримськотатарського прапора. #CrimeaIsUkraine #CrimeanTatarFlag | 26 червня, 18:03

Генеральне консульство України в Кракові урочисто відзначило День кримськотатарського прапора. #CrimeaIsUkraine #CrimeanTatarFlag

XV ювілейний міжнародний фестиваль військових та духових оркестрів | 22 червня, 10:37

XV ювілейний міжнародний фестиваль військових та духових оркестрів

Вечір пам’яті Патріарха УГКЦ Любомира ГУЗАРА | 08 червня, 09:46

Вечір пам’яті Патріарха УГКЦ Любомира ГУЗАРА

Європа без бар’єрів 2017 | 29 травня, 14:40

Європа без бар’єрів 2017

Поїздка Консульського корпусу Кракова до Львова | 25 травня, 00:34

Поїздка Консульського корпусу Кракова до Львова