Генеральне консульство України в Кракові

, Київ 01:46

Український вечір у Краківській школі електрики

21 листопада 2017, 22:05

Український вечір у Краківській школі електрики

20 листопада ц.р. на запрошення керівника інтернату об’єднання електричних шкіл в м. Кракові Ярослава Мадея,
віце-консул М.Я.Музичко взяв участь у святкуванні вечора присвяченого Україні.

Під час проведення урочистої частини, українські учні представили ознайомчу презентацію про історію, традиції та географічні особливості України. Також, учні виконували народні танці в українських одно-строях.

Керівництвом об’єднання шкіл було наголошено на успіхах в навчанні українських дітей та їхній постійній громадській активності проявленій у повсякденному житті інтернату.

Варто зазначити, кількість українських учнів складає 43 особи, з яких усі проживають в гуртожитках на пільгових основах та безкоштовно навчаються за рахунок бюджету міста Кракова.

Згадані освітні заклади мають прикладну спеціалізацію та навчають дітей точним наукам з поглибленим вивченням програмування. Таким чином, випускники інтернату та ліцею матимуть можливість отримати технічну спеціалізацію та продовжити навчання у технічних вищих навчальних закладах РП або бути працевлаштованим у приватних секторах галузі комп’ютерних технологій.

У розмові з керівником об’єднання шкіл Я.Мадеєм було досягнуто домовленості про спільну організацію програми обміну українськими та польськими учнями весною 2018 року.

Після завершення урочистостей М.Я.Музичко провів зустріч з українськими учнями та їхніми опікунами.

Останні новини

Різдвяний Вертеп українців у Кракові | 16 січня, 18:16

16 січня цього року Генеральне консульство України у Кракові мало за честь приймати Різдвяний Вертеп української громади. Генеральний консул О.Мандюк привітав учасників церковного хору, що діє при греко-католицькій церкві «Воздвижения Чесного Хреста та разом з співробітниками консульської установи заспівали українські колядки.        

25-26 грудня 2017 року та 1, 8 січня 2018 року Генеральне консульство України в Кракові не здійснюватиме прийому громадян | 20 грудня 2017, 16:39

25-26 грудня 2017 року та 1, 8 січня 2018 року Генеральне консульство України в Кракові не здійснюватиме прийому громадян

Увага! 21 грудня 2017 року ГКУ в Кракові не прийматиме документів на паспорти і візи! | 20 грудня 2017, 16:37

Увага! 21 грудня 2017 року ГКУ в Кракові не прийматиме документів на паспорти і візи!

Зустріч Генерального консула О.Мандюка з делегацією представників органів місцевого самоврядування Харківської області | 12 грудня 2017, 18:10

Зустріч Генерального консула О.Мандюка з  делегацією представників органів місцевого самоврядування Харківської області

Підписання договору про співпрацю | 11 грудня 2017, 17:27

Підписання договору про співпрацю