Генеральне консульство України в Кракові

, Київ 01:49

Вручення стипендій для студентів з міста Вінниця

28 листопада 2017, 09:37

Вручення стипендій для студентів з міста Вінниця

21 листопада ц.р. в університеті ім. Яна Кохановскєго міста Кельце (Швєнтокшиське воєводство, РП) відбулося урочисте вручення 155 стипендій на 2017-2018 р.р. для українських абітурієнтів та студентів з міста Вінниці, призначених Президентом міста Кельце Войцєхом Любавскім.

         Захід було розпочато артистичними виступами молоді, з виконанням пісень українською та англійською мовами.

Варто зазначити, що згадана стипендія призначається уже п’ятий раз поспіль в рамках майже 60-ти літньої міжнародної регіональної співпраці польського та українського міст побратимів. За інформацію наданою керівництвом університету ім.Я.Кохановскєго, понад 400 українських студентів уже навчаються у їхньому виші.

         Слід зазначити, що у свої виступах до аудиторії, влада та керівництво вищих навчальних закладів міста Кельц, а також уповноважені Інституту національної пам’яті РП, висловлювали слова підтримки українській молоді та необхідності постійного розвитку двосторонньої співпраці на регіональних рівнях, як найбільш ефективної платформи для взаємного порозуміння польського та українського народів. Під час своєї промови віце-консул М.Я.Музичко подякував усім хто доклалися до згаданого проекту, а також привітав українських студентів.

Участь у заході взяли: заступник Президента міста А.Зигут; Сенатор парламенту РП К.Слонь; віце-консул М.Я.Музичко; Ректор університету ім.Я.Кохановскєго Я.Семаняк та ректори усіх вищих навчальних закладів міста Кельци; представники місцевого управління Інституту національної пам’яті РП, а також українськи студенти.

Захід висвітлювався місцевими ЗМІ.

Останні новини

Різдвяний Вертеп українців у Кракові | 16 січня, 18:16

16 січня цього року Генеральне консульство України у Кракові мало за честь приймати Різдвяний Вертеп української громади. Генеральний консул О.Мандюк привітав учасників церковного хору, що діє при греко-католицькій церкві «Воздвижения Чесного Хреста та разом з співробітниками консульської установи заспівали українські колядки.        

25-26 грудня 2017 року та 1, 8 січня 2018 року Генеральне консульство України в Кракові не здійснюватиме прийому громадян | 20 грудня 2017, 16:39

25-26 грудня 2017 року та 1, 8 січня 2018 року Генеральне консульство України в Кракові не здійснюватиме прийому громадян

Увага! 21 грудня 2017 року ГКУ в Кракові не прийматиме документів на паспорти і візи! | 20 грудня 2017, 16:37

Увага! 21 грудня 2017 року ГКУ в Кракові не прийматиме документів на паспорти і візи!

Зустріч Генерального консула О.Мандюка з делегацією представників органів місцевого самоврядування Харківської області | 12 грудня 2017, 18:10

Зустріч Генерального консула О.Мандюка з  делегацією представників органів місцевого самоврядування Харківської області

Підписання договору про співпрацю | 11 грудня 2017, 17:27

Підписання договору про співпрацю