Генеральне консульство України в Кракові

, Київ 20:29

ІІІ Міжнародний орфографічний конкурс з української мови

14 березня, 10:11

 

З 8 по 9 березня цього року у місті Краків відбувся 

ІІІ Міжнародний орфографічний конкурс з української мови за участі студентів з 14 вищих учбових навчальних закладів семи європейських країн, а саме Польщі, Сербії, Болгарії, Чехії, Австрії, Німеччини та Росії.

Захід було проведено на базі кафедри україністики Інституту східнослов’янської філології Ягелонського університету під патронатом та за сприянням Генерального консульства України в Кракові.

Переможцем конкурсу стали: Сергій Антоновський (м.Москва, РФ), Никола Янкович (м.Белград, Сербія) та Анна Філіп’як (м. Познань, РП). Загалом конкурсантів налічувалося понад 25 осіб.

В урочистих церемоніях відкриття та закриття конкурсу взяли участь декан філологічного факультету  - професор Ельжбета Гурська,
завідувач кафедри україністики Інституту східнослов’янської філології професор Адам Фаловський, віце-консул Максим Музичко та професорсько-викладацький склад європейських навчальних закладів. Головним організатором конкурсу О.Баранівською та М.Музичко було нагороджено заохочувальними подарунками та відповідними сертифікатами усіх часників та фіналістів конкурсу. Захід присвячено відзначенню дня народження Т.Г.Шевченка.