Генеральне консульство України в Кракові

, Київ 20:25

Презентація книги Святослава Шевчука «Діалог лікує рани»

21 березня, 10:09

16 березня цього року в костелі святої Катажини Александрійської у місті Краків відбулася презентація книги Глави Української греко-католицької церкви архиєпископа Святослава Шевчука «Діалог лікує рани».

В рамках свого візиту до Кракова Глава УГКЦ зустрівся із колишнім архиєпископом Краківським, секретарем св. Івана Павла ІІ кардиналом Станіславом Джівішом, щоб подякувати йому за його вступне слово до книжки-інтерв’ю «Діалог лікує рани». Кардинал сердечно привітав Главу УГКЦ і висловив своє задоволення з того, що Блаженніший Святослав довірив йому написання вступу до дуже актуального видання.

Участь у презентації книги взяли архиєпископ Святослав Шевчук та представники римо-католицької церкви у Польщі, Редактор Католицької Інформаційної Агенції К.Томашік, Генеральний консул України у Кракові О.Мандюк та співробітники Генконсульства, а також чисельна українська громада міста.  Глава УГКЦ розказав про історію створення цього інтерв’ю з К.Томашіком  та ідею його видання.

Блаженніший Святослав окремо зупинився на питанні українсько-польського примирення. Він розповів про ті кроки, які спільно роблять і продовжуватимуть робити у цій справі єпископати Римо- і Греко-Католицької Церков.

На завершення зустрічі Глава УГКЦ звернувся до присутніх українських студентів, які навчаються у краківських вузах із заохоченням після навчання повертатися до України, адже вона їх потребує і чекає.