• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
 • Polski
Закордонний паспорт
Опубліковано 25 травня 2021 року о 11:03

Присутність дітей до 12 років

Зважаючи на розвиток епідемічної ситуації, задля збереження здоров’я відвідувачів та працівників установи нагадуємо, що слід уникати особистої присутності новонароджених дітей та дітей до 12 років при оформленні їм закордонного паспорта (та/або довідки про набуття громадянства України за народженням).

У зв’язку з вищевказаним, для оформлення закордонного паспорта дітям до 12 років, просимо звертатися до установи одного з батьків


Реєстрація набуття громадянства новонародженим дітям

Довідка про реєстрацію особи громадянином України є окремим документом. Для оформлення довідки та закордонного паспорта необхідно подати два окремих комплекти документів (перелік документів для оформлення довідки за посиланням).


Фото дітей до 12 років

Обов'язкові критерії для успішного сканування та оформлення паспорта:

 • 1. Кольорова фотокартка 
 • 2. Розмір 10х15 см 
 • 3. Білий фон
 • 4. 70% обличчя

Заповнення документів 

Документи та бланки заяв необхідно обов’язково заповнити до прийому громадян та забезпечити наявність усіх необхідних копій. Зважаючи на велику кількість заявників та необхідність надання якісної консульської допомоги усім громадянам, у випадку відсутності повного пакету документів, консульська посадова особа може відмовити у вчиненні консульської дії,


Порядок подачі документів

Прийом громадян здійснюється виключно за умови попередньої реєстрації відвідувачів в системі МЗС України "е-Черга". Інструкція та деталі щодо реєстрації за посиланням.

1. Заповнена заява (зразок заповнення);

2. Закордонні паспорти обох батьків - оригінал та копії перших сторінок;

3. Документ, який підтверджує легальність перебування на території Республіки Польща одного з батьків (заявника) - оригінал та копія;

4. Довідка про реєстрацію особи громадянином України;

5. Свідоцтво про народження дитини – оригінал та копія;

6. Переклад присяжного перекладача на українську мову свідоцтва про народження.

7. Одна кольорова фотокартка розміром 10х15 см на білому фоні з 70% обличчя.


УВАГА! Просимо ознайомитися з інформацією у розділі "Важлива інформація перед прийомом"

1. Заповнена заява (зразок заповнення);

2. Попередній закордонний паспорт дитини (у разі наявності) - оригінал та копія першої сторінки;

3. Закордонні паспорти обох батьків - оригінал та копії перших сторінок;

4. Документ, який підтверджує легальність перебування на території Республіки Польща одного з батьків (заявника) - оригінал та копія;

5. Довідка про реєстрацію особи громадянином України - оригінал та копія (якщо видавалася);

6. Свідоцтво про народження дитини – оригінал та копія;

8. Переклад присяжного перекладача на українську мову свідоцтва про народження (у разі, якщо свідоцтво видане іноземною мовою).

9. [У разі оформлення паспорта для виїзду за кордон особі, яка не досягла 12-річного вікуОдна кольорова фотокартка розміром 10х15 см на білому фоні з 70% обличчя.


УВАГА! Просимо ознайомитися з інформацією у розділі "Важлива інформація перед прийомом"

1. Заповнена заява (зразок заповнення);

2. Закордонний паспорт – оригінал та копія першої сторінки;

3. Внутрішній паспорт – оригінал та копії усіх сторінок з відмітками (для осіб, які досягли 14-річного віку);

4. Документ, який підтверджує легальність перебування на території Республіки Польща – оригінал та копія.


УВАГА! Просимо ознайомитися з інформацією у розділі "Важлива інформація перед прийомом"

Паспорт оформлюється особам, які не досягли шістнадцятирічного віку, на 4 роки, а особам, які досягли шістнадцятирічного віку, – на 10 років.

При оформленні нового паспорта, попередній  закордонний паспорт підлягає вилученню та анулюванню.


За письмовою заявою особи, поданої виключно під час подачі документів, анульований паспорт для виїзду за кордон може бути повернутий, тільки якщо в ньому проставлені одна чи декілька дійсних віз або якщо такий паспорт є підставою для отримання/продовження дозвільних документів на проживання в іноземній державі.


У випадку, якщо під час подачі пакету документів щодо оформлення нового закордонного паспорта заявник не подав заяву з проханням повернути йому попередній закордонний паспорт, заявник погодився з фактом вилучення та анулювання документа згідно з чинним законодавством України.

Консульський збір за оформлення закордонного паспорта особам, які не досягли шістнадцятирічного віку, складає 166 PLN, а особам, які досягли шістнадцятирічного віку – 539 PLN

Консульський збір справляється під час прийому громадян у безготівковій формі (банківською карткою в установі або у найближчому відділені банку чи пошти готівкою). При оплаті консульського збору банківською карткою в установі просимо врахувати, що банківська комісія складає 4 PLN.

Закордонний паспорт виготовляється у строк до 90 днів (не враховуючи часу доставки). На час воєнного стану в Україні термін виготовлення закордонного паспорту може бути збільшений.

Перевірити стан виготовлення закордонного паспорта можна за посиланням (у полі "Ідентифікатор сесії" необхідно вести код, зазначений на довідці).


Статус "ПРИБУВ ДО ЗДУ" означає, що документ готовий до видачі у нашій установі.


УВАГА! Статус "Виготовлений" не означає, що документ готовий до видачі, паспорт можна отримати тільки і виключно за наявності статусу "ПРИБУВ ДО ЗДУ".

Статус «ПРИБУВ ДО ЗДУ» означає, що документ готовий до видачі у нашій установі.


Для отримання документа необхідно зареєструватися в системі «е-Черга» (Паспортні дії – Отримання виготовленого закордонного паспорта) та прибути до установи в обраний Вами день та час.


При собі необхідно мати довідку про оформлення закордонного паспорта,  яку Ви отримали після оформлення, закордонний паспорт представника дитини (у випадку отримання паспорта для дитини), а також попередній закордонний паспорт (попередній паспорт підлягає вилученню).


Також нагадуємо, що персоналізовані бланки паспортів для виїзду за кордон за письмовою заявою та за рахунок коштів заявника можуть бути надіслані МЗС до закордонних дипломатичних установ міжнародним експрес-відправленнями DHL Express та VFS.Global.

 Деталі та алгоритм дій за посиланням.

Внутрішній, або національний паспорт.

Документування паспортом громадянина України (у т.ч. у вигляді ID-картки), внесення до нього змін, продовження строку його дії тощо - є винятковою компетенцією Державної міграційної служби України (ДМСУ)Крім ДМСУ, національний паспорт можуть видавати також інші уповноважені суб'єкти:

Генконсульство не має повноважень оформлювати національні паспорти або вносити відмітки до них.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux