Генеральне консульство України в Кракові

Київ 01:39

Щодо зустрічі з українськими школярами в м.Тарнів

16 серпня 2014, 13:53

Щодо зустрічі з українськими школярами в м.Тарнів

24 липня ц.р. в м. Тарнів Генеральний консул В.М.Максименко провів зустріч з українськими школярами та вчителями, які з 13 липня перебували на оздоровленні в Навчально-виховному центрі міста Тарнів Малопольського воєводства.

Цьогорічний відпочинковий табір організований в рамках проекту під назвою «А джерело досі струменить». У зустрічі з українською делегацією взяли участь представники адміністрації міста Тарнів, духовенства та організатори цього проекту.

В рамках міжрегіональної співпраці партнерських міст Біла Церква та Тарнів 45 українських дітей віком 12-18 років з міста Біла Церква та  Київської області протягом двох тижнів відпочивали, навчалися польської мови та їздили на екскурсії по визначним історико-культурним місцям  Тарнова, Кракова, Закопаного та Вєлічки.

Під час зустрічі українські школярі - учасники  учнівської художньої самодіяльності Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 виступили з концертною програмою, яка була високо оцінена присутніми. Молоді артисти виконували пісні і декламували вірші українською та польською мовами, а також виконували українські та польські народні танці.

Даний проект щодо оздоровлення та психологічної реабілітації українських дітей відбувся завдяки фінансовій підтримці Тарнівської Фундації Добросусідської співпраці та Управи міста Тарнів. 

Останні новини

Українська делегація представників закладів освіти, культури й охорони здоров'я відвідали Ягелонський університет | 11 квітня, 11:21

Українська делегація представників закладів освіти, культури й охорони здоров'я відвідали Ягелонський університет

Пам’ятка щодо повторного голосування з чергових виборів Президента України | 10 квітня, 16:03

Пам’ятка щодо повторного голосування з чергових виборів Президента України

Навчально-ознайомчий візит представників органів українського місцевого самоврядування до міста Кракова | 10 квітня, 15:42

Навчально-ознайомчий візит представників органів українського місцевого самоврядування до міста Кракова

Фотовиставка "Погляд Майбутнього" | 02 квітня, 10:48

Фотовиставка "Погляд Майбутнього"

ДІЛЬНИЧНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ!!! | 20 березня, 10:43

ДІЛЬНИЧНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ!!!