Генеральне консульство України в Кракові

Київ 01:59

Концерт з нагоди ювілейної дати Дня Соборності України

24 січня, 10:22

В рамках відзначення ювілейної дати Дня Соборності України Генеральним консульством України в Кракові було організовано та проведено гала концерт українських зірок у залі музею Японського мистецтва та техніки  "Манга" міста Краків. Перед запрошеною аудиторією на музичній сцені виступили квартет бандуристок Львівської консерваторії «Львів’янка», струнний квартет Львівської філармонії та українська співачка і скрипалька, лауреат Гран-прі першого Міжнародного конкурсу українського романсу ім. Квітки Цісик - Оксана Муха.

Урочисту церемонію було розпочато державними гімнами України та Республіки Польща у виконанні провідної солістки Сілезької опери -  Світлани Калініченко та вітального слова Генерального консула України в Кракові Олега Мандюка.

У заході взяли участь Генеральні та почесні консули Німеччини, Франції, Словаччини, Австрії, Угорщини, Хорватії, Мальти і Монголії; представники органів державної влади та органів місцевого самоврядування усіх 5 воєводств консульського округу ГКУ в Кракові; керівництво поліції, митних та прикордонних служб з ввіреного реґіону, а також українська громада і польські партнери нашої установи. Урочистість було завершено фуршетом для запрошених гостей. Загалом у заході взяло участь понад 300 осіб.  

Останні новини

УВАГА: 14 жовтня 2019 року Генеральне консульство України в Кракові не проводитиме прийому громадян | 10 жовтня, 15:35

УВАГА: 14 жовтня 2019 року Генеральне консульство України в Кракові не проводитиме прийому громадян

Святковий концерт з нагоди 28-ої річниці незалежності України | 19 вересня, 10:48

Святковий концерт з нагоди 28-ої річниці незалежності України

Відзначення 28-ої річниці незалежності України у Кракові | 29 серпня, 10:55

Відзначення 28-ої річниці незалежності України у Кракові

Канікули дітей учасників АТО та ОСС у Малопольському воєводстві | 27 серпня, 17:46

Канікули дітей учасників АТО та ОСС у Малопольському воєводстві