Генеральне консульство України в Кракові

Київ 01:58

Концерт з нагоди ювілейної дати Дня Соборності України

24 січня, 10:22

В рамках відзначення ювілейної дати Дня Соборності України Генеральним консульством України в Кракові було організовано та проведено гала концерт українських зірок у залі музею Японського мистецтва та техніки  "Манга" міста Краків. Перед запрошеною аудиторією на музичній сцені виступили квартет бандуристок Львівської консерваторії «Львів’янка», струнний квартет Львівської філармонії та українська співачка і скрипалька, лауреат Гран-прі першого Міжнародного конкурсу українського романсу ім. Квітки Цісик - Оксана Муха.

Урочисту церемонію було розпочато державними гімнами України та Республіки Польща у виконанні провідної солістки Сілезької опери -  Світлани Калініченко та вітального слова Генерального консула України в Кракові Олега Мандюка.

У заході взяли участь Генеральні та почесні консули Німеччини, Франції, Словаччини, Австрії, Угорщини, Хорватії, Мальти і Монголії; представники органів державної влади та органів місцевого самоврядування усіх 5 воєводств консульського округу ГКУ в Кракові; керівництво поліції, митних та прикордонних служб з ввіреного реґіону, а також українська громада і польські партнери нашої установи. Урочистість було завершено фуршетом для запрошених гостей. Загалом у заході взяло участь понад 300 осіб.  

Останні новини

УВАГА! НЕПРИЙОМНІ ДНІ! | 13 червня, 11:20

УВАГА! НЕПРИЙОМНІ ДНІ!

ІІ українсько-польска міжнародна медична конференція «Серцево-судинні захворювання 2019» | 31 травня, 14:12

ІІ українсько-польска міжнародна медична конференція «Серцево-судинні захворювання 2019»

День Вишиванки у Кракові та Вроцлаві | 28 травня, 11:58

День Вишиванки у Кракові та Вроцлаві

Передсвяткове впорядкування могил відомих українців похованих у Кракові | 25 квітня, 11:56

Передсвяткове впорядкування могил відомих українців похованих у Кракові

Українська делегація представників закладів освіти, культури й охорони здоров'я відвідали Ягелонський університет | 11 квітня, 11:21

Українська делегація представників закладів освіти, культури й охорони здоров'я відвідали Ягелонський університет