Генеральне консульство України в Кракові

Київ 01:56

205-та річниця народження Великого Кобзаря

12 березня, 12:19

205-та річниця народження Великого Кобзаря

З метою вшанування пам'яті видатного українського поета Тараса Григоровича Шевченка впродовж березня цього року Генеральним консульством України у Кракові було організовано та проведено ряд заходів на честь 205-тої річниці від дня його народження.

В рамках проведення Шевченківських днів у Генеральному Консульстві України в Кракові 7 березня 2019 року спільно з «Фундацією масових заходів» було проведено Шевченківський конкурс читців серед учнів та студенської молоді, з числа Українців, які проживають в місті Кракові. Після проведення конкурсу відбулося нагородження учасників у різних вікових категоріях.

Також, 9 березня в місті Бєльсько-Бяла, Сілезького воєводства, під час проведення зустрічі співробітників установи з громадою, молоді українці пердставили аудиторії музичні твори покладені на вірші Великого Кобзаря.

На звершення тематичних заходів з вшанування пам'яті Тараса Шевченка 10 березня ц.р. в Греко-католицькій церкві Воздвиження Чесного Хреста у Кракові був проведений Шевченківський літературно-концертний вечір. Цьогорічний Шевченківський захід проходив за участі церковного хору, Краківського відділення «Об’єднання українців в Польщі», предсьтавників  «Фундації зустріч» та учнів недільної школи.
Учасники вечора були одягнуті в українські національні костюми та декларували вірші Кобзаря і співали пісні на слова Т.Г.Шевченка. На закінчення вечора усі присутні виконали шевченківський “Заповіт”.

Останні новини

УВАГА! НЕПРИЙОМНІ ДНІ! | 13 червня, 11:20

УВАГА! НЕПРИЙОМНІ ДНІ!

ІІ українсько-польска міжнародна медична конференція «Серцево-судинні захворювання 2019» | 31 травня, 14:12

ІІ українсько-польска міжнародна медична конференція «Серцево-судинні захворювання 2019»

День Вишиванки у Кракові та Вроцлаві | 28 травня, 11:58

День Вишиванки у Кракові та Вроцлаві

Передсвяткове впорядкування могил відомих українців похованих у Кракові | 25 квітня, 11:56

Передсвяткове впорядкування могил відомих українців похованих у Кракові

Українська делегація представників закладів освіти, культури й охорони здоров'я відвідали Ягелонський університет | 11 квітня, 11:21

Українська делегація представників закладів освіти, культури й охорони здоров'я відвідали Ягелонський університет