Генеральне консульство України в Кракові

Київ 01:57

205-та річниця народження Великого Кобзаря

12 березня, 12:19

205-та річниця народження Великого Кобзаря

З метою вшанування пам'яті видатного українського поета Тараса Григоровича Шевченка впродовж березня цього року Генеральним консульством України у Кракові було організовано та проведено ряд заходів на честь 205-тої річниці від дня його народження.

В рамках проведення Шевченківських днів у Генеральному Консульстві України в Кракові 7 березня 2019 року спільно з «Фундацією масових заходів» було проведено Шевченківський конкурс читців серед учнів та студенської молоді, з числа Українців, які проживають в місті Кракові. Після проведення конкурсу відбулося нагородження учасників у різних вікових категоріях.

Також, 9 березня в місті Бєльсько-Бяла, Сілезького воєводства, під час проведення зустрічі співробітників установи з громадою, молоді українці пердставили аудиторії музичні твори покладені на вірші Великого Кобзаря.

На звершення тематичних заходів з вшанування пам'яті Тараса Шевченка 10 березня ц.р. в Греко-католицькій церкві Воздвиження Чесного Хреста у Кракові був проведений Шевченківський літературно-концертний вечір. Цьогорічний Шевченківський захід проходив за участі церковного хору, Краківського відділення «Об’єднання українців в Польщі», предсьтавників  «Фундації зустріч» та учнів недільної школи.
Учасники вечора були одягнуті в українські національні костюми та декларували вірші Кобзаря і співали пісні на слова Т.Г.Шевченка. На закінчення вечора усі присутні виконали шевченківський “Заповіт”.

Останні новини

УВАГА: 14 жовтня 2019 року Генеральне консульство України в Кракові не проводитиме прийому громадян | 10 жовтня, 15:35

УВАГА: 14 жовтня 2019 року Генеральне консульство України в Кракові не проводитиме прийому громадян

Святковий концерт з нагоди 28-ої річниці незалежності України | 19 вересня, 10:48

Святковий концерт з нагоди 28-ої річниці незалежності України

Відзначення 28-ої річниці незалежності України у Кракові | 29 серпня, 10:55

Відзначення 28-ої річниці незалежності України у Кракові

Канікули дітей учасників АТО та ОСС у Малопольському воєводстві | 27 серпня, 17:46

Канікули дітей учасників АТО та ОСС у Малопольському воєводстві