Генеральне консульство України в Кракові

Київ 02:18

Навчально-ознайомчий візит представників органів українського місцевого самоврядування до міста Кракова

10 квітня, 15:42

Навчально-ознайомчий візит представників органів українського місцевого самоврядування до міста Кракова

07-11 квітня цього року відбувся навчально-ознайомчий візит представників органів українського місцевого самоврядування до міста Кракова та Кросненського і Сяноцького повітів.

Візит було організовано Асоціацією «Єврорегіон Карпати – Україна» разом з Спільним Технічним Секретаріатом Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 за підтримки ГКУ в Кракові.

Основною метою згаданого поїздки було ознайомлення близько 60-ти керівників органів місцевого самоврядування різних рівнів та представників бізнесу з Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської, Чернівецької, Рівненської, Волинської, Тернопільської, Полтавської та Луганської областей з досвідом Малопольського та Підкарпатського воєводств у використанні коштів Європейського Союзу, а також взяття участі у V Європейському Конгресі Органів Самоврядування що проводився у місті Краків.

Під час свого перебування в Республіці Польща українській делегації було організовано та проведено ознайомчу зустріч в приміщенні Генерального консульства України в Кракові. Керівник установи Олег Мандюк разом  з віце-консулом Максим Музичко ознайомили делегатів з основними принципами функціонування української консульської установи у м. Кракові, межами консульського округу, компетенціями установи у наданні консульсько-правової допомоги нашим співвітчизникам, стану співпраці з органами місцевого самоврядування, а також загальними статистичними даними щодо громадян України на території ввіреного консульського округу та міграційними тенденціями за останній період.

Учасники візиту обговорили ряд питань, що стосувалися, зокрема, чинників які впливають на зріст трудової міграції українців до РП у контексті російської агресії та військових дій на тимчасово окупованих територіях Луганської та Донецької областей, законодавчих змін у міграційній та медичній сферах Польщі, а також досвіду польських партнерів в освоюванні та використанні дотаційних коштів Європейського Союзу на рівні органів місцевого самоврядування.

      

Останні новини

УВАГА: 14 жовтня 2019 року Генеральне консульство України в Кракові не проводитиме прийому громадян | 10 жовтня, 15:35

УВАГА: 14 жовтня 2019 року Генеральне консульство України в Кракові не проводитиме прийому громадян

Святковий концерт з нагоди 28-ої річниці незалежності України | 19 вересня, 10:48

Святковий концерт з нагоди 28-ої річниці незалежності України

Відзначення 28-ої річниці незалежності України у Кракові | 29 серпня, 10:55

Відзначення 28-ої річниці незалежності України у Кракові

Канікули дітей учасників АТО та ОСС у Малопольському воєводстві | 27 серпня, 17:46

Канікули дітей учасників АТО та ОСС у Малопольському воєводстві