• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
 • Polski
Візит делегації Івано-Франківської області до міста Ополє
Опубліковано 17 вересня 2013 року о 15:44

Візит делегації Івано-Франківської області до міста Ополє

8-9 вересня ц.р. на запрошення Маршалка Опольського воєводства Генеральний консул України в Кракові В.М.Максименко провів робочу поїздку до м. Ополє, де зустрівся з  офіційною делегацією депутатів Івано-Франківської області на чолі із Заступником голови Івано-Франківської Обласної ради Остапом Дзесою. Івано-Франківська область впродовж 12 років плідно співпрацює з Опольським воєводством в рамках підписаної угоди про партнерське співробітництво.

Згідно з програмою перебування керівники депутатських комісій Івано-Франківської Обласної ради протягом трьох днів провели низку зустрічей, а саме  з Маршалком Опольського воєводства Юзефом Себестою,  Головою Сейміку Опольського воєводства Богуславом Вєрдаком та головами депутатських комісій воєводства. Під час зустрічей були обговорені питання партнерських відносин в сфері подальшого розвитку економіки, освіти, науки, медицини та культури, а також відбулися дискусії щодо реформування органів самоврядування в Україні та Польщі. Також українська делегація  мала можливість ознайомитися з роботою органів самоврядування Опольського Зємськєго повіту та гміни Крапковіце.

В рамках підписаних угод між університетами Івано-Франківська та Ополя були проведені зустрічі з керівництвом Опольського університету та Опольської Політехніки, де за попередніми даними навчається близько 200 студентів з України. Члени української делегації також ознайомилися з програмою “Відновлення села” Опольського воєводства  та діяльністю польського агротуристичного господарства в місцевості Пшисєчи. 

Під час перебування 9 вересня ц.р. в м.Ополє Генеральний консул України в Кракові В.М.Максименко провів робочу зустріч з Маршалком Опольського воєводства Ю.Себестою, під час якої були обговорені питання щодо проведення весною 2014 року міжнародної українсько-польської економічної конференції в м.Ополє спільно з Генеральним консульством України в Кракові, з метою промоції інвестування в економіку України та Польщі, щодо створення регіонального стипендіального фонду для української та польської студентської молоді з Івано-Франківської області та Опольського воєводства під час їх навчання в університетах Івано-Франківська та Ополє та щодо активізації оздоровлення учнівської молоді у відпочинкових таборах Івано-Франківщини та Опольського воєводства.

Підсумовуючи зустріч, Маршалек Ю.Себеста пообіцяв позитивно вирішити вищенаведені пропозиції і висловив надію на подальшу плідну співпрацю Опольського воєводства з Івано-Франківською областю та Генеральним консульством України в Кракові.

Цього ж дня Генеральний консул України в Кракові В.М.Максименко провів робочу зустріч з Віце-воєводою Опольського воєводства Антонієм Ястжембскім  та Директором Бюро Воєводи Шимоном Оглазою.

В ході зустрічі були обговорені питання партнерської міжрегіональної  співпраці Івано-Франківської області та Опольського воєводства, а саме розвитку агротуризму на Прикарпатті. Віце-воєвода ознайомив гостей з програмою “Відновлення села” в Опольському воєводстві і запропонував поділитися досвідом з українськими колегами під час перебування польської делегації на Івано-Франківщині наступного року.

Також відбулася робоча зустріч з Віце-президентом міста Ополє Кшиштофем Почонткем. Під час зустрічі були обговорені питання міжрегіональної співпраці  між містом Івано-Франківськ та містом Ополє в галузі економіки, освіти, культури, медицини, науки та спорту.  

На закінчення перебування в м.Ополє Генеральний консул України в Кракові В.М.Максименко провів зустріч з Головою Воєводського відділу Товариства Співпраці Польща-Схід  Євгеніушем Брудкєвічем, який протягом останніх 15 років плідно співпрацює з Генеральним консульством України в Кракові.

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux