• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
 • Polski
Щодо лікування постраждалих громадян України
Опубліковано 06 березня 2014 року о 10:45

04 березня ц.р. Генконсул В.Максименко відвідав 4-х постраждалих громадян України, які перебувають на лікуванні в медичних закладах м.Ополє.

В рамках міжрегіональної співпраці та за підтримки польського Товариства співпраці Польща-Україна “Надвірна” 01 березня ц.р. було перевезено з Івано-Франківської області до лікарень м.Ополє 4-х постраждалих на Майдані для продовження їх лікування.

Під час відвідин наших співвітчизників було з’ясовано, що стан їх здоров’я є задовільним та стабільним. Лікування відбувається за сприяння місцевої влади. Наші громадяни на постійній основі отримують допомогу психологів та опіку волонтерів. В ході відвідування хворих керівники опольських лікарень запевнили Генконсула, що лікування українських громадян перебуває на особливому контролі з подальшою можливість їх реабілітації. 

Того ж дня відбулася зустріч Генконсула В.Максименка з Маршалком Опольського воєводства Анжеєм Булою, під час якої Генконсулом було висловлено подяку керівництву Опольського воєводства щодо надання можливості у лікуванні наших співвітчизників у медичних закладах м. Ополє. Крім того, В.Максименко звернувся з проханням стосовно можливої допомоги у реабілітації та оздоровленні дітей загиблих та постраждалих громадян України  в дитячих оздоровчих центрах воєводства.

Разом з тим, Генконсул В.Максименко дав інтерв’ю журналістам польських регіональних засобів масової інформації, а саме: „Gazeta Wyborcza”, телеканал „TVP Opole”, „Radio Opole” та „Radio Plus” щодо громадян України, які перебувають на лікуванні в госпіталях та лікарня консульського округу.

Відбулася також зустріч Генконсула з Президентом м.Ополє Ришардом Зембачинським та депутатом Сейму РП Яніною Окронгли. Під час зустрічі було обговорено низку питань щодо лікування громадян України в лікарнях міста Ополє та можливості надання гуманітарної допомоги від громади міста Ополє для партнерського міста Івано-Франківськ. Депутат Сейму Польщі Я.Окронгли поінформувала, що спільно з владою міста буде організовано гуманітарну допомогу для України та вирішено питання оздоровлення українських дітей.

Того ж дня Генконсул В.Максименко відвідав 8-х постраждалих громадян України, які були переведені 03 березня ц.р. з Варшавського госпіталя до лікарні м.Катовіце для продовження лікування. За результатами проведеної зустрічі з Директором госпіталю Х.Щербою було встановлено, що стан здоров’я постраждалих є стабільним та задовільним, їм постійно надається кваліфікована медична допомога.

Слід також зазначити, що українськими громадянами в лікарні м.Катовіце постійно опікуються члени Катовіцького гуртка Об’єднання українців Польщі.

За інформацією Почесного консульства України у Вроцлаві 03 березня ц.р. було виписано з лікарні громадянина України Юрія Дорохіна для його подальшого амбулаторного лікування у Вроцлаві. Почесним консульством йому було надано безкоштовне проживання, харчування та забезпечено засобами зв’язку тощо. 

Разом з тим, Генконсульство України в Кракові продовжує роботу із надання візової підтримки родичам постраждалих громадян України для їх приїзду до Польщі.

Станом на 06 березня ц.р. в лікарнях консульського округу ГКУ в Кракові знаходиться 40 постраждалих громадян України. З них: 9 громадян – у військовому госпіталі м. Кракова, 2 – в Краківській лікарні ім. Св. Рафала, 17 – у військовому госпіталі м. Вроцлав, 4 – у медичних закладах м. Ополє та 8 – у госпіталі МВС в м. Катовіце.

Генконсульство продовжує тримати на постійному контролі питання щодо лікування та перебування постраждалих громадян України в межах консульського округу ГКУ в Кракові.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux