Щодо міжнародного наукового семінару присвяченого 200-ій річниці з дня народження Т.Г.Шевченка
20 березня ц.р. в м.Кракові Генеральний консул В. Максименко взяв участь в українсько-польському міжнародному науковому семінарі присвяченому 200-річчю з Дня народження Т.Г.Шевченка, який був організований Інститутом Неофілології Педагогічного університету в Кракові та Національним педагогічним університетом ім.М.П.Драгоманова і проходив під патронатом Ректорів Педагогічного університету в Кракові і Національного педагогічного університету ім.М.П.Драгоманова та Генерального консульства України в Кракові.
На початку семінару з вітальним словом до присутніх звернувся проректор Краківського Педагогічного університету, професор Казімєж Карольчак, який привітав учасників та побажав плідних виступів та дискусій. Зі словами привітання до організаторів та учасників наукового форуму також звернувся Генеральний консул В.Максименко, який подякував за організацію семінару та побажав присутнім творчих злетів.
У роботі конференції взяли участь провідні науковці, філологи Краківського педагогічного університету та Національного педагогічного університету ім.М.П.Драгоманова, представники влади Кракова, українська громада, інтелігенція міста, студентська молодь.
Під час пленарної сесії з української сторони з рефератом на тему: „За що я люблю Україну…” виступила професор Т.І.Андрущенко – завідувач кафедри етики та естетики Національного педагогічного університету ім.М.П.Драгоманова в Києві.
Після виступів та дискусій відбулося художнє декламування віршів Т.Г.Шевченка.
За сприяння Генерального консульства України в Кракові в університеті була відкрита фотографічна виставка присвячена творчості Великого Кобзаря.