Свою творчу діяльність ансамбль розпочав у 1946 році при Дрогобицькій філармонії та вже понад 75 років пропагує українську культуру у всьому світі.
На заході були присутні консульський агент Генерального консульства України в Кракові Валентина Кузьмін, заступник президента Кракова
Богуслав Кошмідер, голова правління Краківського водоканалу Пьотр Зєнтара, директорка Дрогобицького центру соціальних служб Оксана Матчишин, представники української громади, культурно-мистецьких кіл та краківська громадськість.
Під час заходу колектив виконав українські колядки, а також пісні «Червона калина» та «Соколи».
Виступ закінчився спільним виконанням Державного Гімну України та Державного Гімну Республіки Польща.