• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • Polski
Генеральний консул України в Кракові Вячеслав Войнаровський взяв участь у ХV Європейському конгресі малих та середніх підприємств у Катовіце
Опубліковано 28 жовтня 2025 року о 18:36

Генеральний консул України Вячеслав Войнаровський взяв участь у роботі ХV Європейського конгресу малих та середніх підприємств Europejski Kongres MŚP під гаслом «Here&Now», який проходив 27-28.10.2025 року в міжнародному конгрес-центрі м. Катовіце.
Його основними співорганізаторами традиційно виступили - Сілезьке воєводство, м.Катовіце та Верхньосілезько-Заглембьовска метрополія у синергії з багатьма іншими партнерами.


Метою проведення даного бізнес-форуму є відкритий і широкий діалог щодо майбутнього європейської та польської економіки в умовах глобалізації і триваючої у Європі війни - повномасштабної збройної агресії рф проти України, а також можливість вільного обміну ідеями та набутим досвідом і побудова нових партнерських взаємин.


У роботі Конгресу, окрім тисяч учасників – польських та іноземних підприємців також взяли участь численні посадовці й делегації різних держав, урядовці РП та ЄС, польські парламентарі, дипломати, очільники регіональних органів виконавчої влади та самоврядування Польщі та інших країн, науковці, інвестори, експерти, журналісти.


Програмою Конгресу було передбачено проведення значної кількості презентацій, зустрічей у форматі B2B, десятки панельних дискусій.


Україна на бізнес-форумі була представлена поважною делегацією, до складу якої входили: представники регіональних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, підприємці, керівництво і члени Українсько-Польської торгової палати.


Генеральний консул України в Кракові Вячеслав Войнаровський у рамках тематичного напрямку роботи Конгресу - International Talks взяв участь та виступив в якості спікера в панелі - Doing Business in Ukraine. Дана дискусія зосередила увагу її учасників на проблематиці та ключових аспектах торгово-економічної та інвестиційної співпраці міжнародних партнерів з Україною, як у надскладних умовах триваючої повномасштабної війни, так і у майбутньому повоєнному періоді. Модератором панелі виступила Мілена Леоновіч – радниця відділу двосторонньої економічної співпраці Департаменту торгівлі і співпраці Міністерства розвитку і технологій РП.


Український дипломат у своїй промові приділив особливу увагу наступним питанням: залучення іноземних інвестицій в економіку України для відбудови інфраструктури нашої держави, зруйнованої внаслідок повномасштабного військового вторгнення рашистів 24.02.2022 року; перспектив діяльності в Україні польських підприємців та бізнес-кіл у контексті преференцій й унікальних можливостей, що створюються для них урядом і законодавцями нашої країни; діяльності цифрової платформи МЗС України Nazovni / Nazovni.online, яка створена Зовнішньополітичним відомством для підтримки українських експортерів та іноземних імпортерів; невідкладного надання допомоги Україні у відновленні її енергосистеми, що регулярно нищиться країною-агресором; підвищення синергії з іноземними підприємствами, що працюють у військово-технічній галузі РП з метою отримання оборонним комплексом України нових технологій й продукційних потужностей для виготовлення сучасного високоточного озброєння необхідного ЗСУ для ефективної відсічі окупантами.


Під час робочої поїздки до Сілезького воєводства Вячеслав Войнаровський провів окрему зустріч із Томашем З’явьоним – головою регіональної торгово-промислової палати у м.Катовіце та віцеголовою Національної торгово-промислової палати Польщі. У бесіді також взяв участь український підприємець та заступник очільника Катовицького осередку ОУП Петро Кормило.
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux