• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • Polski
Показ філму «20 днів у Маріуполі» в Краківському кінотеатрі «Парадокс»
Опубліковано 17 лютого 2024 року о 17:20

17 лютого 2024 року в Краківському кінотеатрі «Парадокс» відбувся показ документального фільму українського військового кореспондента, письменника,  відеографа, лауреата Пулітцерівської премії Мстислава Чернова  «20 днів у Маріуполі»
Фільм розповідає про перші дні повномасштабного військово вторгнення росії в Україну у 2022 році та героїчний супротив мешканців  українського міста Маріуполь.



Документальні кадри були зроблені членами команди Associate Press -  останніми міжнародними журналістами в оточеному рашистами Маріуполі. Вони продовжили роботу в облозі та фіксували воєнні злочини та злочини проти людяності, вчинені російськими окупантами. Відео та фото використовувалися у репортажах міжнародних ЗМІ, демонструючи, що приніс до українського Маріуполя «рускій мір», а саме: вбивств цивільних, дітей, немовлят, масові поховання, розбомблені лікарні та пологові будинки, розстріляні автомобілі з людьми,  знищений театр, де ховалися налякані жінки й діти, а також інші незліченні звірства та злочини рашистів. 
Показ фільму відбувся за сприяння та організації Фундації масових видовищ. 



На премʼєрному показі була присутня віцеконсул Генерального консульства України в Кракові Ірина Яремчук.


Всі бажаючі зможуть переглянути фільм 24.02 та 25.02 в кінотеатрі «Парадокс» в рамках проєкту «Показ українських фільмів у Кракові».
Фільм «20 днів у Маріуполі» отримав численну кількість нагород та номінований на премію «Оскар-2024» у декількох категоріях.
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux