20 лютого в День Героїв Небесної Сотні співробітники Генерального консульства України в Кракові приєдналися до тихої акції «Ангели Пам’яті», вшанувавши подвиг учасників Революції Гідності.
Герої Небесної Сотні були першими загиблими у війні з російськими окупантами, саме вони дали відсіч ворогові, мобілізувавши Український Народ на боротьбу, яка триває вже 10 років.
Закликаємо всіх приєднатися до акції та вшанувати пам’ять загиблих за незалежність України та демократичні
цінності цивілізованого світу.
Слава Україні! Вічна памʼять загиблим Героям!