З метою дієвої підтримки українських товаровиробників й просування їхньої продукції за кордоном, Генеральний консул України в Кракові Вячеслав Войнаровський та консульський агент Валентина Кузьмін 01.03.2024 року відвідали виставковий захід BookGame 2024 для виробників настільних ігор, головоломок та товарів для творчості, який проходив у виставковому і конференц-центрі EXPO Kraków.
Реалізуючи завдання цифрової платформи МЗС України Nazovni, ГКУ в Кракові спільно з організаторами заходу було опрацьовано і забезпечено пільгові умови участі української компанії
Ideyka.pl Ideyka - український виробник картин за номерами, яка уже працює на українському ринку 17 років, а тепер й у Польщі, і пропонує широкий спектр картин за номерами, алмазних мозаїк, антистрес-розмальовок, вишивок бісером для дітей та дорослих.
Участь у виставковому заході – це можливість знайти партнерів для майбутньої співпраці, презентувати свої товари широкій аудиторії і встановити нові професійні контакти. Важливість участі українських виробників у таких заходах надає змогу забезпечити економічну стабільність України та вийти на європейський ринок. Важливу допомогу у реалізації цього завдання ГКУ в Кракові надають наші польські партнери - високопрофесійна команда EXPO Краків.