• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • Polski
Українські дипломати взяли участь у меморіальному заході в Кракові у зв’язку з четвертою річницею повномасштабного вторгнення рф в Україну
Опубліковано 24 лютого 2026 року о 18:28

На запрошення фундації «Центр Єврейської Громади Кракова» (JCC Krakow) 24.02.2026 року Генеральний консул України в Кракові Вячеслав Войнаровський та віцеконсул Валентина Кузьмін взяли участь у меморіальному заході присвяченому 4-й річниці повномасштабного збройного вторгнення рф в Україну та 12-м роковинам російсько-української війни.


Під час заходу його учасники спільно виконали Державний Гімн України і вшанували хвилиною тиші пам'ять усіх загиблих Захисниць і Захисників України, а також безневинно вбитого рашистами цивільного населення нашої держави.


Звертаючись до організаторів та учасників події, Вячеслав Войнаровський поінформував про актуальну ситуацію на фронті, героїчну боротьбу Українського Народу, мужність, відвагу і жертовність Сил Оборони України, незламність та рішучість цивільного населення нашої країни. Окрім цього, український дипломат, користуючись нагодою, вручив Подяку ГКУ в Кракові фундації «Центр Єврейської Громади Кракова» (JCC Kraków) за солідарність з Народом України та неоціненну, вагому, благодійну допомогу, яка надається нею, з 24.02.2022 року до цього часу, тим українським громадянам, які знайшли тимчасовий прихисток на польській землі, тікаючи від жахіть війни – жінкам, дітям, важкохворим, особам похилого віку та людям з інвалідністю.


Зі словами підтримки до присутніх звернувся Директор JCC Kraków Джонатан Орнштайн, який наголосив на незмінній солідарності з Україною та важливості подальшої підтримки українців у цей складний час.


У рамках акції відбувся концерт відомого українського скрипаля Сергія Білова, який своїм віртуозним виконанням музичних творів створив для присутніх у залі глибоку емоційну атмосферу глибокого відчуття трагічності згаданих подій та беззастережної віри у майбутню перемогу добра над злом.
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux