• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • Polski
Урочисті заходи з нагоди Дня Незалежності Республіки Польща
Опубліковано 11 листопада 2022 року о 17:41

Генеральний консул України в Кракові Вячеслав Войнаровський, на запрошення Малопольського воєводи Лукаша Кміти, разом з генеральними та почесними консулами Австрії, США, Німеччини, Франції, Угорщини, Словаччини, Румунії та Хорватії 11 листопада 2022 року взяв участь в офіційних заходах з нагоди Дня Незалежності Республіки Польща, що відбулись на міській площі Яна Матейка, а також спільно з іноземними дипломатами поклав вінок біля Могили Невідомого Солдата.



У заходах взяли участь депутати Сейму та Сенату РП, очільники органів виконавчої влади і самоврядування Малопольського воєводства та міста Кракова, командування різних підрозділів Збройних Сил Республіки Польща, поліції, прикордонної, муніципальної й пожежної варт, представники ветеранських організацій, партійних осередків, громадських рухів, регіональних мас-медіа та широкого кола громадськості.



У своєму виступі під час церемонії Малопольський воєвода Лукаш Кміта приділив особливу увагу безпрецидентній підтримці, яка надається Республікою Польща у взаємодії з міжнародним співтовариством для України у її боротьбі за свій суверенітет та територіальну цілісність, а також відзначив героїчні зусилля нашої держави для захисту демократичних цінностей, Європи і усього цивілізованого світу від окупантів рашистсько-путінського злочинного режиму та їхніх жахливих звірств.



Відбулись церемонії: підняття Державного Прапора РП; вшанування полеглих за Незалежність Польщі борців різних поколінь; нагородження Л.Кмітою малополян державними нагородами від імені Президента РП Анджея Дуди; надання воєводою польського громадянства іноземцям з різних куточків світу; військовий салют та парад підрозділів й військової техніки ЗС РП і малопольських правоохоронців; показовий виступ  кавалерійських формувань; проліт у небі над містом літаків С-295 Casa.



Святкуванню Дня Незалежності РП у цей день у Кракові також, була присвячена низка інших офіційних заходів та акцій: урочисте Богослужіння у Кафедральному Соборі Святих Станіслава і Вацлава на Вавелі, яке провів Краківський Митрополит РКЦ Архиєпископ Марек Єндрашевський; патріотична хода; покладання квітів біля пам'ятника Маршалка Юзефа Пілсудського та Катинського Хреста.
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux