Зустріч Генерального консула України в Кракові Вячеслава Войнаровського із Заступником Президента міста Вроцлав Якубом Мазуром
Опубліковано 24 липня 2020 року о 17:43

Вячеслав Войнаровський відвідуючи уперше Нижньосілезьке воєводство, на посаді  Генерального консула України в Кракові,  22 липня 2020 року зустрівся із Заступником Президента міста Вроцлав Якубом Мазуром.

У зустрічі також взяли участь Почесний консул України у Вроцлаві Гжегож Джік, голова Вроцлавського кола ОУП Ігор Саламон та голова Фонду «Україна» Артем Зозуля, директор офісу промоції та туризму мерії Вроцлава Радослав Міхальскі, директор офісу міжнародних відносин мерії Вроцлав Ева Голомб-Новаковска.

Серед низки тем, що обговорювались під час бесіди найважливішими були наступні: перспектив створення у ГКУ у Вроцлаві; співробітництва міст-партнерів Вроцлава та Львова у сфері мистецтва, спорту, студентських обмінів, а також в рамках виконання підписаного Інститутом стратегії культури Львова і Вроцлавською «Strefoju kultur» 14 лютого 2019 року Меморандуму щодо створення спільної українсько-польської навчальної платформи для операторів культурного та креативного сектору; ініціативи голови кола ОУП у Вроцлаві І.Саламона щодо створення у місті пам’ятника українсько-польського примирення; проблематики інтеграції чисельної української громади, зокрема студентів, у багатокультурну спільноту Вроцлава у т.ч. обслуговування громадян України Управлінням з питань іноземців Нижньосілезького воєводства; створення у Вроцлаві шкільних класів з українською мовою навчання.

У контексті обговорення проблематики забезпечення консульсько-правового захисту чисельної групи співвітчизників, яка проживає у місті, В.Войнаровський порушив «резонансну» справу зниклого безвісти у Вроцлаві гр. України В.Щура і звернувся до міської влади з проханням вжити усіх можливих додаткових заходів з його розшуку.

Співрозмовниками розглядалось питання організації стажувань для представників новостворених, в рамках реформи децентралізації в Україні,  об’єднаних територіальних громад, з метою вивчення ними досвіду Вроцлава щодо залучення і ефективного використання фінансової допомоги ЄС спрямованої на реалізацію важливих для мешканців ОТГ проектів й соціальних ініціатив.

Плідна зустріч стала хорошим підгрунтям для подальшої співпраці ГКУ в Кракові з міською владою Вроцлава.

 

 
Більше за темою
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux