
Генеральний консул України в Кракові Вячеслав Войнаровський 16.10.2024 року зустрівся з делегацією Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича: проректором Іриною Осовською, завідувачем кафедри міжнародних відносин та суспільних комунікацій Віталієм Макаром та доцентом Іванною Макух – Федорковою.
Під час розмови обговорювались окремі аспекти розвитку українсько-польського співробітництва у сфері освіти та науки, а також перспектив реалізації нових, спільних з
польськими, зокрема краківськими, вишами проєктів, досліджень і студентських та докторантських обмінів.
Окремою темою бесіди були питання реалізації на рівні закордонних дипломатичних установ України окремих домовленостей про розвиток співробітництва, що були досягнуті під час зустрічі Міністра закордонних справ України Андрія Сибіги 03.10.2024 року з керівниками інститутів та деканами факультетів українських вишів, які готують фахівців у сфері міжнародних відносин і старту проєкту ініційованого Главою Зовнішньополітичного відомства щодо оголошення в системі МЗС України відкритого конкурсу на 50 посад для молоді.