На запрошення
Fundacja Nieobcy l Нечужий, консул Генерального консульства України в Кракові Вікторія Стеценко 23.02.2026 року взяла участь в особливій події – «Зустрічі Надії», присвяченій 4-й річниці повномасштабного вторгнення в Україну та 12-м роковинам російсько-української війни.
Захід відбувся у Muzeum Miejskie w Żorach.
Ця подія стала символом єдності, стійкості та непохитної віри у майбутнє. Українська громада обʼєдналась із польськими друзями аби поділитися досвідом та думками, висловити взаємну підтримку і окреслити нові напрямки взаємодії.
Серед почесних гостей заходу були президент міста Жори Вальдемар Соха та директор Міського музею Луц’ян Бухалік.
Зустріч модерували: президентка Фундації «Нечужий» Алла Ожиєвська, представниця міськради Жори Ева Калус, громадська активістка та редактор Радіо Жори Аґнєшка Країнська, а також протестантський священник Бартош Шимчик.
Відповідно до програми заходу молодь поділилася своїми мріями та досвідом адаптації в Польщі. Вокальний колектив «Зірочка» виконав музичні композиції, що об’єднали присутніх позитивними емоціями. Формат World Cafe створив простір для змістовного діалогу. Для наймолодших учасників були організовані анімаційні заходи, що наповнили подію атмосферою радості та тепла. Завершальним акордом стала Спільна Молитва Надії - символ віри, єдності та внутрішньої сили українців, які навіть далеко від Батьківщини залишаються згуртованими та відданими спільним цінностям.
Разом - до Перемоги.
