16.06.2023 року у місті Краків відбувся Краківський саміт Київського клубу партнерських палат 2023 за участі консульського агента Валентини Кузьмін, радника з економічних питань ПУ в РП Руслана Перуна, президента Київської торгово-промислової палати Миколи Залуського, президента Краківської торгово-промислової палати Себастьяна Хведечка, директора Краківської торгово-промислової палати Рафала Кульчицькою та представників торгово-промислових палат з України, Словаччини, Грузії, Хорватії, Великобританії, Німеччини та Молдови.
Українські дипломати звернулися до учасників саміту з привітальною промовою, наголосивши на значимості підтримки економічної сфери України в умовах війни. Під час Краківського саміту учасники обговорили необхідність взаємодії регіональних палат у розвитку підприємницької діяльності та налагодженні взаємовигідних економічних відносини між їх членами, консолідації зусиль для економічного відновлення України в післявоєнний період та майбутнього зростання її економіки з подальшою інтеграцією до ЄС.