Віцеконсул Генерального консульства України в Кракові Ірина Яремчук взяла участь у скорботних заходах з нагоди Національного Дня памяті жертв німецьких нацистських концентраційних таборів смерті, які проходили на території Державного музею «Aushwitz-Birkenau» в Освєнцімі 14.06.2023 року.
Українська дипломатка разом з очільниками регіональних органів влади, духовенства й іноземного дипломатичного корпусу вшанували памʼять жертв німецько-фашистських загарбників спільним покладанням квітів та запаленням лампадок біля «Стіни Смерті» Аушвіц та меморіальної дошки на території Малопольського державного університету ім. ротмістра Вітольда Пілецького.